Vyjednáme Vám lepší cenu kupované nemovitosti

a pokud ne?! Tak jsou naše služby zdarma.

 

Realitní trh se v ČR v posledních letech stal nepropustnou džunglí realitních agentur a makléřů, kteří vždy hájí zájmy prodávajícího.

 

Služby naší realitní divize jsou prioritně připraveny pro zákazníky, kteří chtějí KOUPIT nemovitost.

Nemovitost Vám pomůžeme najít, zkontrolovat a hlavně Vás UBRÁNÍME před prodejními triky a nátlakem realitních makléřů.

Velmi oceňovanou službou jsou pak i technické prohlídky specialistou.

 

Pohlídáme finanční toky se zařizované hypotéky, takže se nemusíte bát, že nestihnete, některý z termínů v kupní smlouvě.

 

Jednotlivé služby lze objednat samostatně, pokud však chcete celý balíček můžete si vybrat.


Ceník služeb (PDF)


Technická kontrola

 

Náš zkušený stavební inženýr projde Vámi vybranou nemovitost od sklepa až po půdu, proklepe zdi, prohlédne elektrické rozvody, otevře a zavře všechny dveře z obou stran. Zeptá se na podrobnosti, která Vás nenapadnou a upozorní, zda bude potřeba do nemovitosti investovat další prostředky na opravy.

Technická kontrola včetně zprávy o stavu nemovitosti (příklad technické zprávy)


Byt: 4 900 ,-
Dům: 8 900 ,-

Vyhledávání nemovitostí

 

Nebaví Vás trávit hodiny na internetu prohlížením nových inzerátů? Rádi byste komfortně dostali nabídku všech nových nemovitostí, popřípadě nabídky, které na internetu nenajdete? Naši asistenti Vám pomohou najít dům či byt podle Vašich představ.

 

 


150kč / hod.

Vyjednávání o ceně nemovitosti


Mnoholidí je při vyjednávání ceny nejistých a přehnaně stydlivých. Nechte vyjednávání na našem specialistovi. Pokusí se pro Vás profesionálně vyjednat slevu, pohlídá veškeré finanční toky a zajistí, že v bance budou pro Vaši hypotéku všechny dokumenty včas.

 

 


do 100.000,- 50% ze slevy
od 100.000 .- 50.000,-
+ 25% ze slevy nad 100.000,-

Právní servis


NIKDY nepodepisujte rezervační dohodu před její kontrolou právníkem. Náš právní servis zaručuje kontrolu, popřípadě sestavení všech smluv, které jsou v procesu koupě nemovitosti potřeba, tj. rezervační, budoucí kupní a kupní, popřípadě i dohody o úschově.

 

 


kontrola smluv

9 900,-


Pro bližší info nás kontaktujte:

(+420) 724 511 481

info@fairconsulting.cz


Fair Consulting webové stránky využívají cookies.Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu.