Jaké služby poskytujeme?

 

  • Jako největší hypoteční broker v ČR Vám nabízíme nejlepší podmínky financování nemovitosti na českém trhu. V oblasti financování disponujeme možnostmi, které Vám jinde jen stěží nabídnou. Banky nám, jako největší makléřské firmě, garantují nejnižší úrokové sazby. Výsledkem pro klienty je výběr nejlepšího produktu (nejnižší splátky a ostatní parametry úvěru), a tím výrazná úspora finančních prostředků našich klientů.

 

  • V oblasti financování bydlení spolupracujeme s více než patnácti finančními institucemi. Svým klientům můžeme nabídnout překlenovací úvěry, řádné úvěry ze stavebního spoření, hypoteční úvěry, předhypoteční úvěry a další. Financování bydlení můžeme zajistit i klientům, kteří nechtějí nebo nemohou prokázat příjmy.

 

  • Úkolem hypotečního makléře je poskytovat kompletní servis při vyřizování hypotéky. To zahrnuje i poradenství v oblasti financování nemovitostí. Na základě vašich požadavků připraví makléř návrh, jak nejlépe financovat vybranou nemovitost, poradí v oblastech pojištění. Zajistí Vám ocenění nemovitosti soudním znalcem.

 

  • Hypoteční makléř Vám prokazatelně ušetří čas, peníze, mnoho administrativních úkonů. S největší pravděpodobností Vám navrhne levnější a kvalitnější řešení financování nemovitosti, než by Vám poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

 

  • Hypoteční makléř poskytuje poradenství v době splácení a pomáhá řešit jak problémové situace, tak postup, který Vás čeká v době fixace, kdy je možné jak splatit část úvěru, tak za výhodných podmínek úvěr zvýšit.

Krok správným směrem

 

Udělejte první správný krok a domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Realizovat hypotéku či jiný úvěr a přitom na nic důležitého nezapomenout předpokládá široké znalosti z oboru. Plánovat bez znalostí může být prvním chybným krokem.

  • Víme přesně, co realizace hypotečního úvěru obnáší. Zprostředkovali jsme jich tisíce.

  • Nejlevnější hypotéka, nejlepší pojištění, nejvýhodnější spoření Vám může ušetřit, či vydělat desítky i stovky tisíc korun.

  • Přesvědčte se i Vy o kvalitě našich služeb. Přesvědčilo se již přes 100 spokojených klientů, kteří realizovali svůj hypoteční úvěr přes makléře naší společnosti Fair Consulting.


 

 

 

Kontaktujte nás


 

 

 

Fair Consulting webové stránky využívají cookies.Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu.